Hakkımızda

 


UYGUR Limited şirketi 1997 yılından bu yana başlıca havacılık, savunma ve elektronik sektörlerine hassas mekanik işleme konusunda yan sanayi olarak hizmet vermektedir.  Firmamız, güvenilirliği ve yüksek kaliteli üretimi ile çalıştığı sektörlerde markalaşmıştır.

UYGUR tecrübeli, donanımlı ve işinde uzman bir ekibe ve teknolojik yeniliklerle donanmış modern ve geniş makina parkına sahiptir. Personel eğitimine, teknolojiye ve alt yapıya yapılan sürekli yatırımları UYGUR'un esnek, güçlü ve disiplinli yapısını koruması ve geliştirmesini sağlamaktadır.

UYGUR'un ana faaliyet alanı hassas talaşlı imalattır, uzman olduğu temel hizmetlerimizden birisi de "prototip" imalatıdır. Uygur, 49 CNC'lik geniş makina parkı ile; müşterilerin veri ve talepleri doğrultusunda, kısa teslimat süreleri ile üstün kaliteli ve hassas prototip hizmeti sunmaktadır.

UYGUR 2008 yılından beri AS9100 kalite yönetim sistemi sertifikasına sahiptir. Bunun yanı sıra UYGUR Milli Gizli ve NATO Gizli derecelerinde Tesis Güvenlik Belgelerine ve Non Destructive Testing (Tahribatsız muayene) Nadcap sertifikasına sahiptir. 

UYGUR  büyümeye devam etmekte. Bugün UYGUR'un makine parkında 49 adet CNC (20 adet 5 eksen) ve 4 adet CMM bulunmaktadır. Yeni FPI (Fluorescent Penetrant Inspection) ve Isıl işlem özel prosesleri de 2015 yılının ilk yarısında UYGUR'un kabiliyetlerine eklenmiştir.

10 000m2'lik üretim alanına sahip Akyurt tesisi UYGUR'un yeni yatırımlarına ve büyümesine olanak sağlar niteliktedir.

UYGUR üretim sorumluluğunu almış olduğu projelerde kısa süre içerisinde kalite ve sevkiyat güvenilirliği sayesinde tek kaynak tedarikçi olarak çalışmaya devam etmektedir.

 

 

Anasayfa